SKU:DW1PDK150
Stok:
Var
150MM 3BUTONLU PLASTİK DİJİTAL KUMPAS D&W DW1PDK150
Beraber Alabileceğiniz Ürünler
IP67 Tol. Ayarlı Dij. Kumpas 200x0.01mm  210-7794
3 Tuşlu Dijital Kumpas 150x0.01mm  210-9064
0-20MM DİJİTAL KAYNAKÇI KUMPASI  269-120
DW1KDU1015 1000 MM UZUN TEK ÇENE DİJİTAL KUMPAS D&W DW1KDU1015
IP54 ve TA Dijital Kumpas 150x0.01mm  2205-150
0-150mm/0-6" Standart Monoblok Kumpas 0,05mm  210-0016